ce-logo-spinner.external.e6434a6e.svg
Sleva 200 Kč celkem na první dva nákupy
Dovoz vždy zdarma
Rozvážíme v Brně, Olomouci a Ostravě
100 Kč sleva na každý nákup nad 1 500 Kč
Každou středu nová akční nabídka

Nejste přihlášeni

Přeskočit
Albert logoAlbert logo

Vítejte!

Můj profil
0
Naše značky

Naše značky

NATURE'S PROMISE

Žít zdravě nebylo nikdy jednodušší. Značka Nature‘s Promise nabízí skvělou příležitost, jak snadno udržovat zdravý životní styl a jíst tak, jak naše tělo vyžaduje.

Nature´s Promise pro Vás na základě svých zkušenost nabízí portfolio produktů s jejichž pomocí si můžete připravit chutné a zdravé jídlo z kvalitních surovin, ať už máte rádi cokoli.

ALBERT EXCELLENT

Neodolatelná řada výrobků Albert Excellent přináší delikatesy i pro ty nejnáročnější gurmány. Vyzkoušejte chutná a kvalitní hotová jídla, luxusní uzeniny, lahodné italské dezerty, netradiční paštiky nebo zažijte tapas.

Pro slavnostní příležitosti i zpestření všedního dne, skvěle pohostíte a překvapíte své přátele i rodinu v každém okamžiku. Excelentní požitek…kdykoliv.

ČESKÁ CHUŤ

Česká chuť ztělesňuje ducha tradičního řemesla a českých receptur, které všichni dobře známe a milujeme.

V moderním pojetí a s vysokou kvalitou tak přináší celou řadu poctivých, kvalitních a chutných produktů vyrobených na území Česka z českých surovin. Naším cílem je zachovat pro vás tu pravou českou chuť.

FRESH BISTRO

Fresh Bistro, to je gurmánské spojení chutí a kvality surovin. Pochutnejte si na čerstvých a lehkých pokrmech, které stačí vybrat a jí(s)t!

Zachrání vás, když máte jen malou chvíli na oběd, svačinu či večeři, a zároveň si chcete pochutnat. Produkty Fresh Bistro jsou nutričně vyvážené a najdete v nich variace originálních chutí, které vás jen tak neomrzí.

SOMMELIER COLLECTION

Exkluzivní výběr vín z celého světa, který dokazuje, že vynikající víno nemusí být jen drahé, pro Vás připravila someliérka Klára Kollárová.

V jejím svěžím výběru najdete odrůdy vín z malých a středních vinařství ze známých i méně známých vinařských oblastí z celého světa. V kolekci najdete například oblíbená moravská, italská, francouzská nebo španělská vína, ale i vína rakouská, německá a mnoho dalších...

PERLA

Najděte svou perlu mezi kávami.

V mistrovských pražírnách se pečlivě vybraná zrnka kávy praží již od roku 1895.

Tyto drahokamy chutí pěstované s respektem k přírodě vám přinášíme ze všech koutů světa.